ברוכים הבאים לאתר עבודת מלים!

אם רכשתם את התוכנה, לחצו כאן לרישום.

עבודת מלים היא תוכנה להנהלת חשבונות ולניהול משימות בעסק התרגום. התוכנה מאושרת על ידי מס הכנסה וניתן להפיק באמצעותה חשבוניות וקבלות.

עבודת מלים מפשטת את כל תהליך ניהול הלקוחות, העבודות והחשבונות, ומשחררת את המתרגם מעבודות אלה, כדי שיוכל להשקיע בעבודת התרגום עצמה. החל מהפקת הצעת מחיר ראשונית, דרך ניהול העבודה, קבלני המשנה ותאריכי היעד, ועד להפקת חשבוניות וקבלות, עבודת מלים תחסוך לכם הרבה מאוד זמן וכסף (שלא לדבר על כאב ראש).

עבודת מלים קיימת בשתי גרסאות: גירסה מלאה, וגירסת לייט למתרגמים בעלי פעילות נמוכה. גירסת הלייט מאפשרת לנהל עד חמישה לקוחות ואינה מאפשרת ניהול קבלני משנה.

"עבודת מלים היא כלי חיוני למתרגמים ועורכים, והיא שווה כל גרוש. המעקב המסודר אחרי עבודות, חשבוניות וקבלות חוסך זמן והתרוצצות, כמו גם משפר את הגבייה. רצף המסמכים הנוצרים זה מזה (הצעת עבודה הופכת לעבודה הופכת לחשבונית עסקה, חשבונית מס ולבסוף קבלה) מונע שגיאות בהעתקה וחוסך זמן.
שלל הדוחות שאפשר להפיק מהתוכנה עונה על כל הצרכים, וגם הוא חוסך זמן ומאמץ (בעיקר למי שמנהלים את החשבונות שלהם בכוחות עצמם).
כמו כן, מפתחי התוכנה מעדכנים ומשדרגים אותה על בסיס קבוע, כמו גם תומכים במסירות במשתמשים.
לסיכום - חיסכון בזמן, כסף, מאמץ, שגיאות. איך הסתדרנו פעם בלעדיה?"
יעל סלע שפירו   להמלצות נוספות...

להורדת תוכנה לדוגמה, לחצו כאן.

מאפייני התוכנה ויתרונותיה:

להורדת התוכנה המלאה ולרכישתה לחצו כאן. מחיר התוכנה הוא 1,500 ש"ח לא כולל מע"מ, מחיר חד פעמי כולל תמיכה במייל לשנה ועדכונים עתידיים. מהשנה השניה תמיכה במייל תעלה 200 ש"ח לשנה לא כולל מע"מ.
עיצוב ראש הדף מבוסס על תבנית מבית TemplateWorld